Skvelá brigáda s náborovým bonusom 330 EUR v senci – balič

    0 3

    3207268

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-11 14:31:55

    • Balič

    • Výroba

    – prebaľovanie čokolád a cukroviniek – jednoduchá manuálna práca
    – klimatizované čisté prostredie
    – práca v Senci na Dohodu, možnosť aj TPP

    Požiadavky na uchádzača

    – pracovitosť, spoľahlivosť, presnosť, dochvíľnosť, vytrvalosť

    – možnosť okamžitého nástupu
    – odmena 3,00 EUR/hod V ČISTOM
    – možnosť výberu pracovných zmien 8-ky 6.00 – 14.30 alebo 14.00 – 22.30)
    – práca vhodná pre ženy aj mužov
    – náborový bonus 330 EUR (postupne vyplácaný po častiach na týždennej báze)
    – dochádzkový bonus 40 EUR/mesiac
    – odmena 100 EUR za každého ďalšieho nájdeného človeka, ak tento človek odpracuje minimálne 1 mesiac
    – dlhodobá pracovná perspektíva
    – v prípade, že ste z väčšej diaľky, ponúkame Vám ubytovanie
    – bezplatná doprava možná na týchto dvoch trasách :

    1.trasa: Horná Kráľová, Močenok, Veča, Šaľa, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Senec
    2. trasa: Žihárec, Tešedíkovo, Veča, Šaľa, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Senec

    Agentúra dočasného zamestnávania

    Možný dátum nástupu

    13.10.2017

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    ProAct People Slovensko, s.r.o.

    50-99 zamestnancov

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – Pokročilý (C1)