Skladový pracovník

    0 130

    2090226

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-21 10:36:06

    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    Príprava tovaru k expedícii, vyskladňovanie – manuálna práca

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme základné príp. stredoškolské vzdelanie. Prax vo veľkosklade s potravinami vítaná. Preukaz VZV je potrebný. Zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve. Dobrý zdravotný stav – manuálna práca na dve smeny. Osobnostné a pracovné predpoklady na výkon pozície.

    nástupný plat, odmeny, stabilná spoločnosť, sociálne výhody

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Okolie – Piešťany, Vrbové. Motivačný list a profesijný životopis zasielať poštou príp. e-mailom.

    Jedna z najväčších a najvýznamnejších spoločností na Slovensku zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, predajom a distribúciou kompletného sortimentu potravinárskych výrobkov do stravovacích zariadení so sídlom v Piešťanoch s celoslovenskou pôsobnosťou.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    MABONEX SLOVAKIA spol. s r.o.

    20

    Iné obchodné činnosti