Skladový operátor a manipulant s vysokozdvižným vozíkom, vodič

    0 120

    2061534

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-25 20:29:12

    • Skladník
    • Vodič
    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    Práca v sklade:

    • Vyloženie zásielky, prezretie kompletnosti vonkajších obalov, rozloženie zásielky, príjem, uloženie, vychystanie a zabalenie zásielok a expedícia na základe vystavených faktúr, resp. dodacích listov. Ďalej realizuje inventarizáciu skladových zásob. Pri práci používa podľa potreby aj vysokozdvižný vozík.

    Preprava tovaru.

    Ostatné:

    • Práca podľa potreby v rannej a večernej smene
    • Práca nadčas za adekvátne dodatočné ohodnotenie

    Požiadavky na uchádzača

    Platný preukaz obsluhy motorových vozíkov (Trieda I, druh D, W1) je veľkou výhodou.
    Prax s obsluhou VZV veľmi vítaná.
    Skúsenosti s prácou so skladovým systémom a čítačkami čiarových kódov vítaná.

    Hľadáme: zodpovedný prístup a spoľahlivosť.

    Benefity pre zamestnancov v rámci firemného sociálneho programu.

    Svoj aktuálny životopis a prípadné ďalšie sprievodné dokumenty (napr.
    referencie a pod.) posielajte prostredníctvom reakcie na našu inzerciu cez portál www.profesia.sk.

    UTi Logistics Slovakia s. r. o. prevádzkuje moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti štandardnej aj pharma logistiky (skladovanie, fakturácia a dodávanie tovaru a liekov). Ponúkame širokú škálu špecializovaných logistických služieb pre štandardných zákazníkov aj farmaceutický priemysel na Slovensku so schopnosťou pôsobiť ako regionálne centrum pre strednú Európu.

    Možný dátum nástupu

    01.04.2015 – 30.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    UTi Logistics Slovakia s. r. o.

    16

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy