Skladník – Vodič v Strešnom centre

    0 118

    2079164

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 06:23:44

    • Skladník
    • Vodič

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    Fyzická manipulácia s tovarom v sklade a v predajni ,
    Prijem tovaru,
    Výdaj zakúpeného tovaru zákazníkom,
    Rozvoz tovaru k zákazníkom
    Nakládka a vykládka kamiónu
    Inventúra tovaru
    Obsluha zákazníkov
    Starostlivosť o pridelené vozidlo

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme zodpovedného a flexibilného kandidáta na dlhodobú spoluprácu,
    ochotného pracovať aj nad rámec bežného pracovného času,
    najmä v sezónnych špičkách ,
    manuálne zručného, dobré komunikačné schopnosti,
    zodpovedný prístup k práci a praktické myslenie
    práca si vyžaduje vyššiu fyzickú zdatnosť.
    prax s VZV výhodou

    Práca v zavedenej a stabilnej firme.
    trvalý pracovný pomer,

    V prípade záujmu nám zašlite Váš profesný životopis spolu so Žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru.
    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

    Spoločnosť sa zaoberá predajom stavebného reziva, kompletného strešného sortimentu, strešných krytín, klampiarskych výrobkov, tatranského profilu, OSB dosiek a zateplenia. (maloobchod – veľkoobchod)

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Ing. Oto Ostrožlík OSTROŽLÍK

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)