Skladník v mraziarenskom sklade – pobočka Banská Bystrica

    0 127

    683768

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 10:28:40

    • Robotník
    • Skladník
    • Vodič
    • Závozník

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Pomocné práce

    Hľadáme spoľahlivého skladníka do mraziarenské skladu v Banskej Bystrici + rozvoz mraziacich boxov. Pozícia je na dohodu pre pobočku v Banská Bystrica. Práca vhodná aj pre dôchodcu resp. absolventa.

    Požiadavky na uchádzača

    * flexibilita
    * ochota pracovať nadčas
    * zodpovednosť
    * vodičský preukaz min. skupiny B (skupina C výhodou)

    Svoje životopisy a motivačné listy zasielajte ja emailovú adresu: zagrobb@zagro.sk. Kontakt p. Šucháňová 0907171694.

    Distribúcia mrazených potravín (zmrzlina KORAL, hydina, ryby, zelenina, polotovary,….). Hlavný dovozca zmrzlinových výrobkov KORAL pre SR.

    Možný dátum nástupu

    1.4.2015

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ZAGRO Michalovce, spol. s r.o.

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk