Skladník – rozvozca

    0 130

    2019442

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-19 08:47:45

    • Skladník
    • Vodič

    • Doprava, špedícia, logistika

    – servis a obsluha obchodných zástupcov pri príprave tovaru zo skladu
    – vyskladnenie a preberanie dodaného tovaru
    – objednávanie a dovoz tovaru do skladu
    – spravovanie dokladov pri príjme, výdaji a predaji tovaru v nadväznosti na evidenciu zásob
    – sledovanie skladových zásob
    – príprava predajných stojanov a akcií
    – udržiavanie prehľadnosti sortimentu v sklade

    Požiadavky na uchádzača

    Pri zasielaní životopisu je nutné uviesť o akú pracovnú pozíciu sa uchádzate

    Výberové konanie sa uskutoční na základe telefonického pozvania v sídle spoločnosti v Ivanke pri Nitre. O termíne výberového konania budú vybraní účastníci informovaní pracovníkom spoločnosti telefonicky v dostatočnom časovom predstihu. Kontaktujeme len uchádzačov z Nitry, alebo blízkeho okolia do 10 km, ktorí vyhovujú kritériám.
    V prípade, že nezašlete súhlas so spracovaním osobných údajov, bude Váš životopis okamžite skartovaný. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Uchádzači, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky, budú pozvaní na pohovor. Vyrozumenie zašleme iba tým uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov, uvedených v životopise, v zmysle Zákona č. 428/2002 o ochrane osobných údajov. Všetky osobné údaje budú použité iba na účel tohto výberového konania a po ukončení výberového konania budú všetky osobné údaje skartované.
    Potrebné doklady pre účasť na výberovom konaní:
    – životopis – zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu, alebo číslo faxu 037/ 6564 175.

    Obchodno distribučná spoločnosť pôsobiaca na trhu SR 24. rok, zaoberajúca sa plošnou distribúciou rýchloobrátkového, nepotravinárskeho, spotrebného sortimentu značiek: Kodak, Osram, Henkel, BIC, Duracel, Energizer, Varta, Emtec na území celej SR. Distribúcia je zabezpečovaná formou priameho predaja smerom k maloobchodnej a veľkoobchodnej sieti odberateľov.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Müller a Müllerová s.r.o.

    30

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Skladové hospodárstvo – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – základy