Skladník (Ref. č.: 15MH2104)

    0 135

    2090386

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-21 16:05:07

    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    Hľadáme uchádzača na pozíciu skladník na 3 pracovné dni v týždni po 5 hodín. Preberanie a kontrolovanie obsahu dodávok, výdaj tovaru, chystanie a balenie zásielok a ich príprava na expedíciu. Vedenie skladovej evidencie v programe POHODA, tvorba prepravných štítkov pre kuriérsku prepravnú spoločnosť. Udržiavanie poriadku a prehľadu v sklade.

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme zodpovedný prístup, spoľahlivosť a dôslednosť. Znalosť programu POHODA a základy skladového hospodárstva sú výhodou.

    silný zahraničný kapitál
    istota a stabilita firmy
    malý priateľský kolektív
    príjemné pracovné prostredie
    možnosť rozšírenia rozsahu pracovnej náplne i času v budúcnosti

    Ak spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte pošlite nám Váš životopis kliknutím na odkaz „Poslať životopis“.

    Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

    Reprezentujeme nemeckú spoločnosť MESSER Cutting Systems, výrobcu strojných rezacích zariadení a originálnej autogénnej techniky pre priemysel obrábania kovov. Slovenská spoločnosť dodáva na domáci i český trh široký sortiment technológií, dielov a služieb.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Messer Eutectic Castolin Slovensko, s.r.o

    8

    Iné obchodné činnosti