Skladník – K&J&G a.s. Čachtice

    0 213

    2086569

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 15:26:26

    • Skladník
    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika

    Doplňte náš tím mnohých spokojných zamestnancov, ktorí už pre našu spoločnost pracujú!

    Z dôvodu rozširovania výrobných prevádzok hľadáme zodpovedných a samostatných skladníkov na centrálu v Čachticiach.

    Staňte sa aj Vy súčasťou výroby renomovaných klampiarskych výrobkov.

    Náplň práce:
    – samostatné vychystávanie tovaru podľa objednávky
    – vykládka a nakládka kamiónov s vysokozdvižným vozíkom
    – zaskladnenie tovaru na miesto podľa komodity a druhu
    – práca s vysokozdvižným vozíkom
    – pracovná doba: ranná/poobedná zmena (striedavo – týž. cyklus)

    – ubytovanie a dopravu spoločnosť K&J&G a.s. neposkytuje

    Požiadavky na uchádzača

    – záujem o dlhodobý pracovný pomer
    – ochota pracovať na dve zmeny
    – oprávnenie a prax s VzV
    – zmysel pre tímovú prácu
    – manuálna zručnosť
    – fyzická zdatnosť
    – dôslednosť a presnosť
    – trestná bezúhonnosť

    – možnosť stabilnej a dlhodobej práce v úspešnej slovenskej firme
    – práca v čistom a modernom prostredí
    – zázemie perspektívnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
    – profesijné zaškolenie na danú pozíciu
    – práca v príjemnom kolektíve
    – nadpriemerné platové ohodnotenie s pravidelným mesačným príjmom na účet

    Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a neváhajte svoju žiadosť spolu s profesným životopisom zaslať na kontakty uvedené nižšie:
    – poštou: K&J&G a.s., Družstevná 746, 916 21 Čachtice
    – emailom: personalne@kjg.sk
    – prostredníctvom portálu Profesie po kliknutí na odkaz „Poslať životopis“

    V životopise resp. žiadosti uvádzajte pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

    Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

    Vážený pán/ vážená pani,

    ďakujeme Vám za prejavený záujem o zamestnanie v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu.

    Postup spoločnosti K&J&G a.s. pri výbere uchádzačov je nasledovný:
    1. každý obdržaný životopis bude dôkladne posúdený personálnym konzultantom. Za účelom doplnenia chýbajúcich informácií Vás môžeme kontaktovať,
    2. v priebehu uverejnenia inzercie dostanú uchádzači, ktorí nespĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu, písomné vyjadrenie o uprednostnení iného uchádzača na pracovný pohovor,
    3. uchádzači spĺňajúci požiadavky na dané pracovné miesto budú telefonicky kontaktovaní a pozvaní na pracovný pohovor.

    Dokumenty zasielajte vo formáte .doc (Word) alebo . pdf

    K&J&G a.s. je úspešná Slovenská spoločnosť – výrobca odkvapového systému a ľahkej strešnej krytiny UNI pod obchodnou značkou KJG s rozšírenou ponukou predaja hutných materiálov, strešných doplnkov, strojov a náradia so zabezpečením profesionálneho poradenstva zákazníkom.

    História sa začala písať v roku 1993 klampiarskou výrobou v Čachticiach. Neskôr sa stala výroba jej odkvapového systému KJG hlavnou činnosťou spoločnosti.

    Centrála v Čachticiach momentálne predstavuje plochu 30 000 m2 po dokončení výstavby novej generácie spoločnosti narastie rozloha na celkovú plochu 50 000 m2.
    K&J&G a. s. má na Slovensku najväčšiu sieť veľkoskladov v oblasti predaja odkvapových systémov, ľahkej strešnej krytiny a ostatného príslušenstva.
    Obchodné a skladové priestory 5 veľkoskladov zaberajúcich plochu 7 500 m2 nájdete v mestách Bratislava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a 2 veľkosklady pôsobiace mimo územia Slovenskej republiky a to v Chorvátsku/ Varaždin a Srbsku/ Novi Sad.

    V súčasnom období spoločnosť zamestnáva viac ako 300 zamestnancov. Výrobná časť produkuje na trh tisíce kvalitných klampiarskych prvkov vyrobených modernými technológiami a obchodná časť ďalších 1500 položiek materiálov, náradia, doplnkov a strojov. Expedícia tovaru k zákazníkovi je sprostredkovaná našou flotilou nákladných áut.

    Cieľom firmy je byť uznávanou firmou, ktorá je vo svojom sektore považovaná za spoľahlivú a renomovanú firmu. Ročne podporíme tisíce zákazníkov pri realizácii projektov súvisiacich s odvodnením striech, klampiarskych prác a montážou strešnej krytiny.
    Neustálou inováciou výrobkov a zlepšovaním kvality a servisu služieb zastáva vedúce postavenie na trhu v oblasti predaja odkvapových systémov, ľahkej strešnej krytiny a ostatného príslušenstva.

    Viac informácií o nás nájdete na www.kjg.sk

    Možný dátum nástupu

    Ihneď alebo dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    K&J&G a.s.

    300

    Ostatná priemyselná výroba