Skladník – Galanta, Gáň

    0 183

    1885147

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-25 16:34:06

    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    – manipulácia v skladoch s paletami na NZV vozíkoch a oznacovanie tovaru
    – miesto výkonu práce: Galanta- Gáň
    – 3-zmenná prevádzka

    Požiadavky na uchádzača

    – Výučný list / maturita
    – Dobrý zdravotný stav
    – Manuálna zručnosť
    – Chuť pracovať

    – Ubytovanie zdarma
    – Doprava zdarma
    – Stravné lístky
    – Možnosť nadčasov
    – Príplatky vyššie ako zákonné
    – Bonusy každý mesiac
    – komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom

    Bardejov – Hurbanova 21, bardejov@edymax.com, 0905 225 225
    Košice – Mlynská 27, kosice@edymax.com, 0917 815 243
    Zvolen – V. P. Tótha 17, zvolen@edymax.com, 0905 929 025
    Trnava – Zelený Kríček 2, trnava@edymax.com, 0915 886 923
    Žilina – J. M. Hurbana 4, zilina@edymax.com, 0905 985 632
    Galanta – Mierové námestie 5, galanta@edymax.com 0917 911 777
    Lučenec – Masarykova 2, lucenec@edymax.com 0918 606 196
    Spišská Nová Ves – J. Fabiniho 10, snv@edymax.com 0915 891 819

    alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

    EDYMAX – PRÁCA PRE VÁS.

    • EDYMAX je silná a spoľahlivá personálna agentúra.
    • Za 11 rokov pôsobenia na Slovensku sme už našli prácu pre 60 tisíc ľudí. Na Slovensku, v Českej republike a v Nemecku
    • Ponúkame prácu vo významných firmách. V automobilovom, elektrotechnickom, strojárskom priemysle a ďalších.
    • 5 000 našich zamestnancov má v EDYMAXe istotu stabilnej práce a pravidelnú výplatu mzdy.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    EDYMAX SE

    5000

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov