Skladník – expedient

    0 137

    2078440

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-13 08:38:19

    • Expedient
    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    – prijímanie/balenie/expedícia hotových výrobkov
    – výkladka/nákladka materiálu a hotových výrobkov
    – zaskladňovanie materiálu
    – vychystávka materiálu podľa objednávok
    – práca s vysokozdvižným vozíkom (VZV) a regálovým zakladačom
    – vykonávanie inventarizácie
    – manipulácia s odpadmi
    – práca v systéme SAP a so skenerom

    Požiadavky na uchádzača

    – skúsenosti s prácou v sklade
    – základne PC znalosti
    – skúsenosti s prácou na VZV
    – technické myslenie
    – schopnosť prevziať zodpovednosť
    – samostatnosť
    – flexibilita

    – práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
    – možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
    – motivujúci odmeňovací systém
    – rôzne sociálne výhody

    – práca v trojzmennej prevádzke je podmienkou

    LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Starej Turej a v Ilave pracuje ca 600 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a elektrické káble.
    Šikovným sa u nás darí!

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Stará Turá

    500

    Elektrotechnický priemysel