Skladník

    0 137

    2080471

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 20:11:21

    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    – príjem a výdaj tovaru zo skladu, spracovanie príslušných dokladov (príjemka, zaskladnenie, expedičný list, objednávka transferu)
    – vychystávanie tovaru pre pobočky
    – účasť na inventúre tovaru a obalov

    – uvedené pracovné miesto je vhodné pre absolventva, bez praxe (predchádzajúci pracovný pomer nepresiahol 6 mesiacov), evidovaný na ÚP min. 3 mesiace)

    Požiadavky na uchádzača

    absolvent (bez pracovného pomeru, ktorý by trval dlhšie ako 6 mesiacov) – výhoda

    evidovaný na úrade práce min. 3 mesiace) – výhoda

    znalosť PC podmienkou

    komunikatívnosť a príjemné jednanie

    Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu na mailovú adresu:

    rusin@verexelto.sk s predmetom správy: „Skladník“.

    Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor s vedením spoločnosti.

    V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/13 Z.z. .

    Spoločnosť VEREX-ELTO, a.s. je jednou z najvýznamnejších obchodných spoločností v oblasti distribúcie elektrotechnického tovaru na Slovensku. Je zameraná na veľkoobchodný predaj káblov, rozvádzačov, elektroinštalačného materiálu, svietidiel a doplnkového sortimentu z tejto oblasti. Medzi dodávateľov spoločnosti patria najvýznamnejšie svetové spoločnosti ako aj lokálni výrobcovia, ktorých štruktúra je navrhnutá tak, aby boli pokryté všetky požiadavky našich zákazníkov.Na Slovensku pôsobí od roku 1993 a zamestnáva 130 zamestnancov.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    VEREX – ELTO, a. s.

    130

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Dynamics NAV – základy