Skladník

    0 44

    3025484

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-10 15:03:42

    • Skladník
    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    Manipulácia s tovarom.
    Vykladanie a nakladanie tovaru.
    Zabezpečenie tovaru proti poškodeniu.
    Udržiavanie čistoty a poriadku pri manipulácii s tovarom v skladových priestoroch a na voľnej ploche.

    Požiadavky na uchádzača

    Potrebné príjemné vystupovanie a komunikatívnosť pri styku so zákazníkom.
    Zodpovedný prístup k práci.
    Oprávnenie na vedenie VZV – výhodou.

    Firma MPL Trading, s.r.o. – STAVEBNINY je popredný slovenský predajca celého sortimentu stavebných materiálov, pôsobiaci v rámci celej SR.

    Možný dátum nástupu

    možný ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    MPL TRADING spol. s r.o.

    50-99 zamestnancov

    Stavebný priemysel