Skladník

    0 89

    2769272

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-25 07:51:39

    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    príjem/ výdaj materiálu, vstupná kontrola materiálov, manipulácia v sklade, práca s el. VZV, nakládka tovaru, vyexpedovanie, inventúry, skladové reporty, práca s PC

    Požiadavky na uchádzača

    precíznosť, zmysel pre poriadok, technické myslenie,
    chuť pracovať, vedieť pracovať s PC

    bezplatný kurz VZV ak uchádzač nemá, bonus za 100% dochádzku, príspevok na dopravu pre cezpoľných, firemné akcie

    Ak Vám neodpovieme do 31.5.2017, znamená to, že ste nepostúpili do užšieho výberu a ďalej s Vami nepočítame. Vybratých uchádzačov pozveme na ústny pohovor.
    Želáme Vám veľa šťastia pri ďalšom hľadaní novej práce.

    Najväčší európsky výrobca pneumatických stanov a nafukovadiel.
    Viac na www.axion4event.com a www.zepelin.sk

    Možný dátum nástupu

    ihneď/ dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Zepelin, s.r.o.

    40

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy