Skladník

    0 158

    1419698

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-02 22:25:49

    • Expedient
    • Skladník
    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika

    – príprava, vychystávanie a balenie zásielok určených na expedíciu
    – príjem tovaru z výroby a jeho zaskladňovanie
    – práca s PC a skenerom
    – práca na 2 zmeny (ranná od 6.00 – 14.00, poobedná od 14.00 do
    22.00), v prípade potreby práca nadčas

    Požiadavky na uchádzača

    – predchádzajúca skúsenosť v sklade vítaná
    – samostatný, zodpovedný prístup
    – preukaz vodiča VZV výhodou, prípadne možnosť získať ho dodatočne
    – ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
    – ochota pracovať nadčas

    – stabilná práca v zahraničnej spoločnosti
    – zabezpečenie osobných ochranných prostriedkov
    – stravovanie pre zamestnancov priamo v spoločnosti
    – spoločné firemné podujatia, akcie

    Žiadosti, spolu so štruktúrovaným životopisom, zasielajte e-mailom, na dole uvedené kontakty.

    Vopred ďakujeme za Váš záujem. Žiaľ časové dôvody nám neumožňujú odpovedať všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme len tých, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

    Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

    Datalogic je svetovým lídrom na trhoch produktov zameraných na automatický zber dát (Automatic Data Capture) a priemyselnú automatizáciu (Industrial Automation). Naše inovatívne riešenia a produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov po celom svete, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností .
    Celosvetovo zamestnáva Datalogic 2500 zamestnancov v 30 krajinách Európy, Ázie a Ameriky.
    Pobočka Datalogic Slovakia, s.r.o, v Zavare pri Trnave funguje od roku 2005 a je zameraná na výrobu ručných a fixných skenerov čiarových kódov. V súčasnosti zamestnáva cca 200 zamestnancov a zabezpečuje výrobné, servisné a logisticko-distribučné služby pre európskych zákazníkov spoločnosti.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

    220

    Elektrotechnický priemysel