Skladník.

    0 139

    2100807

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 08:26:05

    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    • Príjem a výdaj tovaru na sklade.
    • Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
    • Kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru.
    • Príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vracanie tovaru dodávateľom.
    • Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.
    • Zaisťovanie bezpečnosti tovaru.
    • Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade, kontrola záručných lehôt skladových zásob.
    • Aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru.
    • Spolupráca pri vykládke kamiónov.
    • Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
    • Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
    • Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
    • Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
    • Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
    • Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme Vás!

    Ponúkame stabilnú, dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti v dobrom kolektíve.
    Ak Vás baví fyzická práca v sklade, ste zodpovedná osoba na ktorú sa môžeme spoľahnúť že nerobíte chyby, vieme Vám poskytnúť:
    – príjemné pracovné prostredie
    – stravné lístky
    – pracovné oblečenie
    – služobný telefón

    Chceme Vám oznámiť, že nami ponúkaná práca je dosť náročná a zvládnu ju iba tí najlepší, hoci na prvý pohľad sa vám to nemusí tak zdať.

    Výhodou je ak má kandidát nasledovné vlastnosti:
    – vytrvalosť
    – príjemné vystupovanie
    – pracovitosť
    – spoľahlivosť
    – chuť do práce
    – komunikatívnosť
    – chuť učiť sa nové veci
    – vodičský preukaz typu C

    Budú spresnené po pohovore

    ZASTREŠÍME VŠETKO!

    Ponúkame kompletný TOP sortiment na realizáciu a rekonštrukciu šikmých a plochých striech. Spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi, ako sú – Bramac, Velux, Saint Gobain, KJG a mnoho ďaľších. Našou víziou je byť jednotkou v predaji šikmých a plochých striech v Trnavskom a Piešťanskom kraji prostredníctvom dodržiavania kvality a profesionality pri predaji a službách našej firmy, pri využití našich schopností a vlastností pre budovanie úspešnej firmy.
    U nás nájdete všetko na strechu pod jednou strechou.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • študent strednej školy

    Názov spoločnosti

    L.A.D. plus, s. r. o.

    30

    Stavebný priemysel