Skladník

    0 113

    2099701

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 12:43:17

    • Operátor strojov a zariadení
    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Výroba

    nakládka a vykládka betonárskej ocele. spracovanie betonárskej ocele, expedícia

    Požiadavky na uchádzača

    spoločnosť rozširuje svoje výrobné kapacity, preto napĺňame pracovné pozície

    nákup, spracovanie a predaj , preskladnenie betonárskej ocele

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    FERRO CORE, a.s.

    20

    Výroba kovov alebo kovových výrobkov