Skladník

    0 123

    2102897

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 15:53:05

    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    – manipulácia s tovarom pomocou VZV
    – príjem a kontrola tovaru do skladu
    – príprava a kontrola tovaru na expedíciu
    – nakládka a vykládka v zmysle stanovených postupov
    – inventarizácia tovarových položiek na sklade
    – komisiovanie tovaru
    – práca na zmeny
    – práca so skenerom

    Dodržiava :
    – bezpečnostné predpisy v zmysle platných predpisov zamestnávateľa,
    – požiadavky kvality v zmysle platných predpisov zamestnávateľa,
    – právne predpisy a ostatné predpisy na zaistenie BOZP a PO.

    Vek min 18rokov

    Požiadavky na uchádzača

    – flexibilita
    – analytické myslenie
    – samostanosť
    – spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
    – skúsenosť vo výrobe výhodou
    – platný preukaz VZV

    -čisté príjemné prostredie
    -prémie

    Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s CV posielajte e-mailom na
    info@prvapersonalna.sk, alebo na uvedenú poštovú adresu. Koniec výberového konania je 31.5.2015. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

    Personálna agentúra zabezpečujúca sprostredkovanie práce ,nábor zamestnancov,projekty dočasného zamestnávania .

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Prvá Personálna, spol. s r.o.

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy