Skladníčka, skladník CS

    0 147

    2091597

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-22 07:45:33

    • Dokladač tovaru/merchandiser
    • Pomocný pracovník
    • Referent odbytu
    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Obchod
    • Pomocné práce

    Popis práce

    – manipulácia s náhradnými dielmi na centrálnom sklade
    – naskladňovanie tovaru
    – vyskladňovanie tovaru
    – ostatné skladnícke činnosti
    – vykonávanie inventúr

    Požiadavky na uchádzača

    – flexibilita, samostatnosť
    – zodpovednosť
    – skúsenosti so skladovým hospodárstvom výhodou
    – znalosti v oblasti automobilového priemyslu vítané

    – zázemie prosperujúcej firmy
    – práca v dynamickom mladom kolektíve zamestnancov
    – zamestnanecké výhody
    – možnosť zabezpečenia ubytovania

    Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami stanovené kritériá. V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš životopis. Do predmetu správy uveďte „centrálny sklad“ .
    Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.
    „Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti AUTO KELLY SlOVAKIA s.r.o. so sídlom Radlinského 11, 957 01 Bánovce nad Bebravou pre účely výberového konania.“

    Spoločnosť AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o. je popredným významným dovozcom a distribútorom náhradných dielov pre automobily na Slovensku so stabilnou pozíciou na trhu s náhradnými autodielmi. Distribučná sieť je v rámci celej Slovenskej a Českej republiky.

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o.

    125

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • OpenOffice – základy