Šikovná ženička do kuchyne

    0 134

    2062594

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-27 22:45:06

    • Kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Radi u nás privítame šikovnú ženičku, ktorá aj keď nemá vzdelanie kuchára nebojí sa a chutne navarí.

    Požiadavky na uchádzača

    Šikovnosť, smelosť, chuť do práce, trpezlivosť

    Po vyskúšaní Vašej šikovnosti nástup ihneď!

    Reštaurácia Salaš Zbojská sa nachádza medzi mestami Brezno a Tisovec. Venujeme sa salašníctvu chovu pôvodného plemena valašky a chovu mangalíc. Z ovčieho mlieka vyrábame ručne ťahané syrové výrobky. V reštaurácií ponúkame tradičné jedlá slovenskej kuchyne a špeciality z baranieho mäsa. Ponúkame netradičné ubytovanie na skutočnom salaši. Pre firmy organizujeme teambuilding, svadby a rodinné oslavy, školské výlety a exkurzie pre deti a dospelých.

    Možný dátum nástupu

    30.03.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • základné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Zbojská s.ro

    30

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.