Signalista

    0 22

    3130784

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-07-13 14:17:32

    • Vedúci dopravy

    • Manažment

    Zabezpečovanie dopravnej cesty pre vlaky a posun pomocou ústredne, miestne a ručne stavaných výmen, výkoľajok, návestidiel. Sledovanie návestidiel a dávaných návestí a jazdy vlakov. Obsluha oznamovacích a zabezpečovacích zariadení a ich kontrola, obsluha koľajových bŕzd. Vedenie dopravných záznamov. Prehliadka a prevádzkové ošetrenie výhybiek v pridelenom obvode.

    Požiadavky na uchádzača

    technické prdpoklady

    Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov aj rodinných príslušníkov, pravidelné lekárske prehliadky hradené zamestnávateľom, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita a.s., životné poistenie pre zamestnancov – Dynamik Ž – generali poisťovňa a.s., sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci, príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu ( nad rámec zákona), poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 200 eur na dochádzku do zamestnania do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska

    Voľné 1 pracovné miesto v Železničnej stanici Plaveč.
    Záväzok zotrvania v pracovnom pomere na dobu 1 roka.
    Pred uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu absolvovanie vstupnej lekárskej prehlidky a psychologického vyšetrenia.
    Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu získanie spôsobilosti BOZP a získanie odbornej spôsobilosti formou internátneho kurzu v rozsahu 142 hodín teoretickej prípravy, 80 hodín výcviku pred odbornou skúškou, minimálne 14 striedavých denných a nočných zmien pred odbornou skúškou.

    ŽSR, ako manažér infraštruktúry, zabezpečujú činnosti súvisiace s prevádzkovaním železničných dráh a riadením dopravy na dráhach prostredníctvom svojich vnútorných organizačných jednotiek pôsobiacich na celom území SR.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Železnice Slovenskej republiky (ŽSR)

    1000 a viac zamestnancov

    Doprava, logistika