Šička, krajčírka

    0 97

    1359123

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-11-04 09:18:22

    • Krajčír
    • Obuvník
    • Odevný návrhár, konštruktér strihov
    • Šička

    • Textilný, kožiarsky a odevný priemysel

    šitie automobilových súčastí, poťahov, inzertov z látky a kože na priemyselných strojoch

    Požiadavky na uchádzača

    znalosť šitia na priemyselných strojoch, v prípade záujmu pracovať na šijacom stroji zaučíme

    stravné lístky, príspevok na kultúrne a športové akcie, príspevok pri životnom jubileu, pri svadbe, pri odchode do dôchodku, ročné odmeny

    životopisy zasielajte mailom, prípadne si telefonicky dohodnite stretnutie, prípadne prídite osobne na personálne oddelenie

    Priemyselne strihanie a šitie textilnych sucasti pre automobilovy priemysel

    Možný dátum nástupu

    ihneď, prípadne dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Automotivegroup SK s.r.o.

    100

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov