Sestra v stomatologickej ambulancii

    0 209

    2419883

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-02-02 10:30:41

    • Sestra
    • Zdravotnícky asistent

    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Administratívne činnosti (objednávanie klientov,vykazovanie výkonov,zápis do zdravotnej dokumentácie,práca s počítačom-ambulantný software-zaučíme,…).
    Sterilizácia a dezinfekcia plôch, prístrojov a nástrojov.
    Asistencia pri kresle zubnému lekárovi.

    Požiadavky na uchádzača

    samostatnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

    dohodou

    Predchádzajúce pôsobenie v stomatologickej ambulancii a práca s ambulantným softvérom SOSw výhodou. V prípade potreby však zaškolíme.

    Zabehnutá stomatologická ambulancia v centre Žiliny. Zameriavame sa na preventívno-konzervatívnu stomatológiu, endodonciu a protetiku. Sme zmluvnými partnermi pre Všeobecnú zdravotnú poisťovňu a poisťovňu UNION.

    Možný dátum nástupu

    01.03.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Stomatologická ambulancia MUDr. Jozef Bičan

    Zdravotníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – pokročilý