Sestra v stomatologickej ambulancii

    0 219

    994839

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-02-04 19:44:20

    • Sestra

    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Samostatná práca v stomatologickej ambulancii, vedenie zdravotnej dokumentácie, asistencia pri stomatologických výkonoch, asistencia pri stomatochirurgických výkonoch v celkovej anestéze na operačnej sále.

    Požiadavky na uchádzača

    flexibilita , morálna bezúhonnosť.

    Uchádzači kontaktujte nás na doleuvedné t.č alebo e-mail.

    Naša spoločnosť sa zaoberá poskytovaním stomatologickej starostlivosti, v odbore primárna stomatológia, dentoalveolárna chirurgia a implantológia, Našim pacientom poskytujeme komplexné stomatologické ošetrenie vrátane ošetrenia v celkovej anestéze.

    Možný dátum nástupu

    01.03.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    DENT-EX s.r.o.

    6

    Zdravotníctvo