Servisný technik – Môže byť aj šikovný absolvent

    0 219

    1531838

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-24 07:42:27

    • Elektromechanik
    • Elektrotechnik
    • Servisný technik
    • Technik

    • Elektrotechnika a energetika
    • Informačné technológie

    – hľadáme manuálne a technicky zručného pracovníka so základnými znalosťami elektrických a elektronických zariadení a vodičským preukazom skupiny B
    – výborná znalosť práce s PC a jeho základný servis, výmena súčastí
    – servis a inštalácia výhernych hracích prístrojov, videolotérii a stávkových terminálov
    – konfigurácia pripojenia do sietí WLAN
    – oprava, kalibrácia a údržba technických súčastí
    – časté cestovanie podľa nutnosti najmä v rámci Trenčianskeho kraja

    Požiadavky na uchádzača

    – ZRUČNOSŤ
    – TECHNICKÉ A LOGICKÉ MYSLENIE
    – pracovné nasadenie
    – pozitívny prístup
    – komunikatívnosť
    – prozákaznícka orientácia
    – flexibilita, samostatnosť
    – schopnosť rýchlo sa učiť
    – tímový duch

    – motivujúce finančné ohodnotenie
    – mladý kolektív ( priemer cca 30 rokov)
    – príjemné pracovné prostredie
    – technické školenia (hradené spoločnosťou)
    – automobil, telefón

    Len vybraní kandidáti budú pozvaní na osobné stretnutie a prípadnú praktickú skúšku.
    Kandidáti, ktorí nebudú vybraní nebudú kontaktovaní.

    Reštaurácia, pizzéria, kaviareň, letná terasa, rozvoz jedál na objednávku
    Prevádzkovanie siete kaviarní po celom území SR
    Prenájom výherných hracích zariadení, videolotérii a stávkových terminálov

    Možný dátum nástupu

    ASAP/marec-apríl 2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské III. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    103 club, s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy