Servisný technik

    0 104

    1212583

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-15 10:39:22

    • Servisný inžinier
    • Servisný technik
    • Technik

    • Elektrotechnika a energetika
    • Informačné technológie
    • Strojárstvo

    Popis práce

    – servis, opravy a údržba mobilných meracích systémov
    – technická podpora zákazníkov
    – kalibrácie a justáž 3D mobilných meracích systémov
    – technická podpora oddelenia predaja
    – 70% laboratórium v BA
    – 30% u zákazníkov

    Požiadavky na uchádzača

    – príjemné vystupovanie
    – precíznosť
    – zodpovednosť
    – ochota cestovať
    – aktívny vodič!
    – nemecký, maďarský jazyk – výhodou

    – práca v oblasti 3D mobilnej meracej techniky
    – práca so systémami svetových lídrov
    – mladý flexibilný team
    – služobný telefón
    – notebook
    – firemné akcie
    – finančné odmeny

    – potrebné skúsenosti so šoférovaním osobného vozidla

    NMS s.r.o je slovenská súkromná spoločnosť aktívna 16 rokov v oblasti 3D mobilných meracích systémov. Hlavnými predmetmi činnosti je predaj meracích systémov, vrátane popredajných služieb a vykonávanie meraní formou služieb. Spoločnosť má v ponuke kompletné portfólio 3D meracích systémov od svetových lídrov. Tak isto má vlastný vývoj prodkutov a IT riešení. Spoločnosť zamestnáva mladý, dynamický a silne motivovaný team 60 ľudí. Každoročne, i v časoch krízy, vykazuje rast projektov, finančných ukazovateľov ako aj počtu pracovníkov. Za rok 2012 bol majiteľovi spoločnosti udelený titul Technologický podnikateľ roka.

    Možný dátum nástupu

    ihneď/dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    NMS s.r.o.

    45

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia LAN/WAN – základy