Servisný technik

    0 121

    2046870

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-13 12:19:41

    • Servisný technik

    • Informačné technológie

    Obsadzujeme pozíciu servisný technik pre Bratislavu. Náplňou práce je servis kancelárskej techniky (multifunkčné zariadenia, veľkoformátové tlačiarne, kopírovacie a tlačiarenské stroje, správa zariadení, kancelárska technika,…. ) prevažne u zákazníka.

    Požiadavky na uchádzača

    Výborná znalosť PC, dobré znalosti a záujem o elektroniku a PC, schopnosť porozumenia manuálu v anglickom jazyku. Príjemné vystupovanie u zákazníka.
    Výhodou je školenie podľa vyhlášky 718, § 22.

    Stabilné pracovné miesto, služobné auto po dohode aj na súkromné účely.

    V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
    Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.
    Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti FaxCOPY, a.s., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

    Spoločnosť FaxCOPY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. V počiatkoch sa jej činnosť sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh. Neskôr pribudol predaj koncovým zákazníkom a servisná starostlivosť o predané zariadenia. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretrváva dodnes, najmä prostredníctvom dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o.
    Obchodnou stratégiou spoločnosti je predaj priamo koncovým užívateľom. Spoločnosť má v ponuke aj široké spektrum ďalších značiek.
    Od konkurencie sa odlišuje tým, že k zákazníkom chce byť čo najbližšie a snaží sa poskytnúť im komplexné služby, preto bola vybudovaná sieť predajní v rámci celej Slovenskej republiky.
    V predajniach dnes už nie je dostupná len kancelárska technika, ale samozrejmosťou je spotrebný materiál, kancelárske potreby a široká ponuka služieb.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    FaxCopy a.s.

    270

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý