Servisný technik

    0 138

    1999599

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-25 10:33:24

    • Elektrotechnik

    • Elektrotechnika a energetika

    Popis práce

    montáž a servis slaboprúdových a silnoprúdových zariadení
    (EZS, EPS, UTO, EKV, HSP)

    Požiadavky na uchádzača

    základné znalosti PC sietí
    vyhláška 718/2002 Z. z. – § 21
    doklad o bezúhonnosti – odpis z registra trestov
    práce vo výškach ( rebrík, prac. plošiny)

    Hľadáme uchádzačov na pozíciu servisného technika z Bratislavi a blízkeho okolia BA

    K žiadosti prikladajte aktuálnu fotografiu, uvádzajte podrobne priebeh svojich predchádzajúcich zamestnaní.

    Z dôvodu veľkého počtu žiadostí kontaktujeme len vybraných uchádzačov, za čo sa vopred ospravedlňujeme.

    Spoločnosť s viac ako 20. ročnou tradíciou podnikajúca v oblasti komplexnej ochrany majetku, informačných a komunikačných technológií.

    Možný dátum nástupu

    01.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    DELTECH, a.s.

    60

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Windows – pokročilý