Servisný technik

    0 112

    1641184

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-02-14 11:11:27

    • Servisný technik

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Štrukturovaná kabeláž
    Práca na optických sieťach
    Trasovanie káblov
    Konfigurácia zariadení
    Servis existujúcich klientov
    Práca na technickej podpore
    Práca v špičkovom dátovom centre
    Inštalácia rádiových spojov

    Požiadavky na uchádzača

    Dobrá znalosť hardware (prehľad a možnosti využitia v praxi)
    Základné opravy a diagnostika PC/notebookov
    Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §21 vyhl. MPSVaR SR je podmienkou
    Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §21 vyhl. príp. §23 MPSVaR SR – výhodou
    SŠ technického zamerania so špecializáciou na informačné technológie
    Základná znalosť problematiky sieťových technológií (CCNT výhodou)
    Manuálna šikovnosť a zručnosť
    Flexibilita a pohotové reakcie
    Analytické myslenie, multi-tasking, proaktívne riešenie problémov
    Elektrotechnicke vzdelanie výhodou
    Dobré komunikačné zručnosti a proklientský prístup
    Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení problémov
    Motivácia učiť sa nové zručnosti a technológie

    Variabilita pracovných úloh – s nami sa nudiť nebudeš
    Práca so špičkovými technológiami
    Práca v mladom zapálenom tíme
    Získaš príležitosť vzdelávať sa a rásť
    Služobné auto a telefón
    Oddychová zóna so stolným futbalom, skvelé raňajky a zábavné firemné akcie
    Množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov

    Do e-mailu, prosím, uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate.

    We have extensive experience in providing comprehensive telecommunication solutions, from guaranteed internet connections, through cloud services, webhosting, voice solutions to comprehensive services for your home.
    We offer cutting-edge technology space for client equipment in 3 data centres and our data rooms serve roughly 20% of the Slovak internet. Altough VNET is a trueborn Slovak business, in its 14 years it has gained an important position among global players. Our main strengths are long-term experience and great team passionate about telecommunications, and the latest technologies and solutions that simply work.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    VNET a.s.

    50

    Telekomunikácie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia LAN/WAN – základy