Servisní technik výtahů junior v Žiline

    0 147

    ID ponuky v systéme profesia.sk

    2009124

    Kód jazyka, v ktorom je písana ponuka

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 10:51:32

    Pozícia zo zoznamu preddefinovaných pozícií

    • Servisný technik

    Región, v ktorom je pracovná ponuka platná

    Kategória, v ktorej je pracovná ponuka zaradená

    • Elektrotechnika a energetika

    Popis práce

    Hledáte práci ve stabilní prestižní společnosti? Chcete získat hluboké znalosti ve výtahářském oboru?

    Společnost KONE, světová špička v oblasti výtahů a eskalátorů, hledá kandidáty s elektro vzděláním na pozici servisního technika výtahů junior v Praze. Je to příležitost učit se od profesionálů v oboru a poté získat potřebnou kvalifikaci a stát se jedním z našich odborníků.

    Náplň práce:
    Prohlídky, opravy, revizní zkoušky výtahů po celém regionu, vyproštění, komunikace se zákazníky, reportování za supervize zkušeného kolegy.

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme:
    * středoškolské vzdělání v oboru mechanik zdvihacích zařízení nebo v elektro oboru (par.21)
    * osvědčení pro práci v elektrotechnice
    * ŘP „B“
    * prozákaznický přístup
    * dobré komunikační schopnosti
    * ochotu učit se novým věcem
    * zájem dále se rozvíjet

    Iné výhody ponúkané zamestnancom

    * zázemí nadnárodní společnosti
    * motivující finanční ohodnocení
    * možnost dalšího vzdělání
    * zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními
    * zajímavé firemní benefity: po zaučení firemní auto i pro soukromé účely, telefon, stravné lístky a další

    Doplňujúce informácie pre kandidáta

    Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím Váš životopis a motivačný list na adresu: renata.ondriasova@kone.com.
    Kontaktovat budeme jen relevantní uchazeče.

    Krátka charakteristika klienta spoločnosti

    KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta.

    Pozícia vhodná pre absolventa

    Áno

    Možný dátum nástupu

    april 2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    KONE s.r.o.

    Charakteristika spoločnosti

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Stavebný priemysel

    Poslať spoločnosti životopis

    Zdroj: www.profesia.sk