Servisní technik CNC strojů

    0 266

    ID ponuky v systéme profesia.sk

    2359568

    Kód jazyka, v ktorom je písana ponuka

    cz

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-04-28 08:46:24

    Pozícia zo zoznamu preddefinovaných pozícií

    • Servisný inžinier

    Región, v ktorom je pracovná ponuka platná

    Kategória, v ktorej je pracovná ponuka zaradená

    • Strojárstvo

    Popis práce

    Náš nový kolega bude podporovat servisní tým v oblasti HSC frézovacích CNC strojů umístněných u našich zákazníků v České a Slovenské republice.

    Jeho úkolem bude poskytovat našim zákazníkům:
    – servis CNC obráběcích strojů u zákazníků (střední i velké opravy)
    – modernizace strojů
    – zajišťování náhradních dílů
    – administrativní činnosti
    – komunikace s kolegy v servisním týmu.

    Tato činnost je nepravidelně spojena s intenzivním cestováním.
    Místem výkonu práce bude celá Česká republika a Slovensko, kancelář bude umístěna v Brně nebo v Detve .

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme
    – min. SŠ/SOU vzdělání technického zaměření
    – komunikativní znalost NJ nebo AJ
    – zkušenosti s náročnou údržbou a servisem CNC strojů výhodou
    – zručnost, komunikativnost
    – samostatnost a spolehlivost
    – proklientský přístup a příjemné vystupování
    – ŘP skupiny B
    – ochotu cestovat, flexibilitu

    Těšíme se na řádného spravedlivého a loajálního kolegu, který zapadne do našeho mladého kolektivu.

    Iné výhody ponúkané zamestnancom

    Aby mohl náš nový kolega plnit své úkoly, nabídneme mu:
    – zajímavý plat
    – HPP
    – firemní vozidlo
    – firemní telefon
    – notebook
    – pravidelné školení v německé centrále
    – rozmanitou práci u lídra segmentu na trhu

    Samozřejmostí je vstupní školení v naší mateřské společnosti v Německu a také v pobočce ve Slovenské republice.

    Doplňujúce informácie pre kandidáta

    Požadované dokumenty:
    – CV v němčině nebo angličtině
    – CV v českém nebo slovenském jazyce

    Soutěž má dvě kola.
    Po vyhodnocení životopisů bude organizován osobní pohovor s vybranými kandidáty.

    Ve druhém kole se uskuteční webové spojení s vedením společnosti DATRON TECHNOLOGY sro ze Slovenska a zaměstnanci DATRON AG z Německa.

    Pozícia vhodná pre absolventa

    Áno

    Možný dátum nástupu

    01.06.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úvazek
    • zkrácený úvazek
    • živnost

    Dosiahnuté vzdelanie

    • středoškolské s maturitou
    • nástavbové/vyšší odborné vzdělání
    • vysokoškolské II. stupně
    • vysokoškolské I. stupně
    • postgraduální

    Názov spoločnosti

    DATRON TECHNOLOGY, s.r.o.

    Počet zamestnancov spoločnosti

    3

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Prodej zboží k dalšímu zpracování a použití (např. velkoobchody)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mírně pokročilý
    Poslať spoločnosti životopis

    Zdroj: www.profesia.sk