Servis interiérovej zelene

    0 2

    1287392

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-14 20:14:39

    • Odborný predajca
    • Záhradník

    • Obchod
    • Služby

    Popis práce

    Ste odborník/čka na tropické rastliny?
    Páči sa Vám práca so zeleňou v interiéroch zelených budov svetových značiek ?
    Chcete pracovať v dynamickom a rozvíjajúcom sa tíme?
    Ste ochotný/á sa naučiť viac o svete rastlín?
    Ak ste si odpovedali „ÁNO“ aspoň na jednu z otázok kontaktujte nás ihneď. My vás všetko o svete rastlín naučíme.

    Hlavnou náplňou práce je :
    – komplexná pred a povýsadbová starostlivosť o izbové rastliny – v interiéroch
    business centier a v kanceláriách našich klientov,
    – aktívna spolupráca s realizačným tímom,
    – podpora pri realizáciách cenových ponúk a projektov.

    Požiadavky na uchádzača

    – zodpovednosť a samostatnosť,
    – profesionalita a odbornosť,
    – komunikatívnosť,
    – čestnosť,
    – kreativita,
    – estetické cítenie,
    – príjemné vystupovanie.

    Ponúkame prácu v príjemnom rodinnom prostredí, kde myslíme na našich zamestnancov. Poskytujeme kompletné technické vybavenie, zaujímavé motivačné odmeňovanie. Organizujeme pravidelné teambuildingy a ponúkame možnosť využiť firemného fitness trénera a fitness centrum.

    Ak vás naša ponuka práce zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis priamo cez portál profesia.
    kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
    Ďakujeme za pochopenie.

    Spoločnosť HydroFLora s.r.o. je od roku 1995 lídrom v oblasti tvorby a údržby interiérovej zelene. Kamenná predajňa so širokou ponukou luxusných dizajnových a samozavlažovacích kvetináčov, interiérových a exteriérových rastlín funguje od začiatku vzniku spoločnosti. Sme výhradným dovozcom nemeckých črepníkov Lechuza pre Slovenskú republiku. Sme partnerom pre maloobchodných aj veľkoobchodných dodávateľov, architektov a designérov.

    Ako prví na slovenskom trhu sme začali popri predaji a poradenstve poskytovať aj odborný servis hydrokultúrne pestovaných rastlín. K našim zákazníkom patria spoločnosti IBM, ING Bank, O2, Johnson Controls, Philipe Moris, Microsoft …

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    HydroFlora s.r.o.

    20-24 zamestnancov

    Maloobchod