Servírka/číšník (Ref. č.: Z19337)

    0 128

    ID ponuky v systéme profesia.sk

    2711861

    Kód jazyka, v ktorom je písana ponuka

    cz

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-09-02 14:33:41

    Pozícia zo zoznamu preddefinovaných pozícií

    • Čašník

    Región, v ktorom je pracovná ponuka platná

    Kategória, v ktorej je pracovná ponuka zaradená

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    Hledáme:
    – pro 3*a 4* hotelové restaurace: vyučené uchazeče nebo čerstvé absolventy, přijmeme i nevyučené
    zájemce, kteří mají praxi v oboru
    – pro hotel Alexandria****: zkušené profesionály do vyhlášené Francouzské restaurace, ale i šikovné
    absolventy, kteří se chtějí učit a zdokonalovat v oboru
    – pro Dětské léčebny: hledáme pracovníka do obsluhy i bez vyučení a zkušeností, který má vztah k dětem a chuť do této práce; rádi Vás zaučíme!

    Iné výhody ponúkané zamestnancom

    – náborový příspěvek ve výši 5 000 Kč (pro uchazeče s praxí min. 3 roky) a příspěvek 3 000 Kč
    (pro uchazeče s praxí kratší než 3 roky)
    – HPP s možností výběru konkrétního provozu a složitosti obsluhy
    – motivující mzdu včetně všech zákonných příplatků
    – zaměstnanecké ubytování
    – pracovní doba 37,5 hod/týdně a týden dovolené navíc (25 dnů)
    – zaměstnanecké stravování
    – příspěvek na penzijní připojištění
    – příležitost aktivně se podílet na přípravě banketů, recepcí či podobných špičkových kulinářských akcí
    – zvýhodněné výměnné rekreace a celou řadu dalších benefitů.

    Doplňujúce informácie pre kandidáta

    Informace poskytne personální referentka:
    Bc. Hana Debefová, tel. č.: 577 682 236, e-mail: debefova@lazneluhacovice.cz

    Více informací o aktuálně nabízených pozicích se můžete dozvědět
    na našich webových stránkách: www.lazneluhacovice.cz

    Krátka charakteristika klienta spoločnosti

    Spoločnosť zastupujúca portfólio renomovaných zahraničných farmaceutických firiem.

    Pozícia vhodná pre absolventa

    Áno

    Možný dátum nástupu

    ihned

    Typ pracovného pomeru

    • plný úvazek

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základní vzdělání
    • středoškolské bez maturity
    • středoškolské s maturitou
    • nástavbové/vyšší odborné vzdělání
    • vysokoškolské II. stupně
    • student střední školy
    • student vysoké školy
    • vysokoškolské I. stupně
    • postgraduální

    Názov spoločnosti

    Barlett & Cenbright

    Charakteristika spoločnosti

    Počet zamestnancov spoločnosti

    10

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Zprostředkování práce a personální poradenství

    Poslať spoločnosti životopis

    Zdroj: www.profesia.sk