SEO špecialista

    0 59

    2493811

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-05-10 22:46:08

    • IT analytik
    • SEO analytik
    • Špecialista marketingových analýz

    • Informačné technológie
    • Marketing, reklama, PR

    Popis práce

    • meranie a analýza návštevnosti webstránok
    • práca s MS Excel a MS PowerPoint
    • práca s inými dostupnými nástrojmi, ktoré analyzujú návštevnosť webstránok
    • tvorba analýz a štatistík, vizualizácia dát

    Požiadavky na uchádzača

    • Uplatníš svoje myslenie – najviac to analytické a to logické
    • Pri učení to neskončí, bude treba sa stále vzdelávať a sledovať najlepšie trendy v obore
    • Nadšenie pre internet a webstránky je samozrejmý predpoklad a výborná orientácia a znalosť slovenského internetu je výhodou
    • Mal by si byť samostatný, zodpovedný a zároveň schopný pracovať v tíme
    • A ak sa nebojíš výziev a práce, tak si náš

    • Ponúkame kultúru internetovej spoločnosti, neformálne a otvorené vzťahy
    • Prácu s modernými technológiami a v skúsenom tíme (a to nie je len všeobecná „klišé“ formulka)
    • Skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
    • Voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
    • Teambuildingy so všetkým, čo k nim patrí
    • Pružnú pracovnú dobu

    Vždy kontaktujeme všetkých, takže tvoje CV a prípadné ďalšie materiály určite nezapadnú prachom.
    Ďalšie informácie k pozícii nájdeš aj tu: http://onas.azet.sk/pracovne-ponuky

    Portál Azet.sk je jedným z najprogresívnejšie sa rozvíjajúcich subjektov slovenského internetového trhu. Od roku 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer väčšinový podiel v spoločnosti Azet.sk. Najznámejšie produkty: azet.sk, aktuality.sk, cas.sk, pokec.sk, diva.sk, najmama.sk, sport.sk, adam.sk, badman.sk, tivi.sk, zoznamka.sk, bistro.sk, bazar.sk, autobazar.sk, nehnuteľnosti.sk, zive.sk a ďalšie.

    Možný dátum nástupu

    ihneď, príp. dohoda

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Azet.sk, a.s.

    200

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Google Analytics – pokročilý