Senior účtovník / ka (Ref. č.: SSC 1/15)

    0 130

    2045227

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-11 12:22:06

    • Hlavný účtovník
    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Popis práce

    – účtovanie bankových výpisov
    – účtovanie pokladne ( banka)
    -vystavovanie faktúr, dobropisov
    účtovanie časového rozlíšenia úrokov
    – zadávanie kurzov( mien)
    – kontrola saldokonta odberateľov, ktorí majú dohodnutý spôsob platby
    INKASO
    – príprava a realizovanie inkás na základe podkladov zo systému a
    posielanie do banky na spracovanie
    – sledovanie termínov platnosti a úhrady tuzemských faktúr
    – sledovanie a odsúhlasovanie saldokonta odberateľov a dodávateľov
    zúčtovanie DPH z preddavkov a kontrola zostatkov
    – rekonsilácia pridelených účtov
    – KPI – R1-R4
    – kľúčový užívateľ SAP

    Požiadavky na uchádzača

    – spoľahlivosť a dôslednosť
    – precíznosť
    – samostatnosť
    – znalosť účtovníctva na dobrej úrovni
    – aktívne sledovanie legislatívy , zadávanie do praxe zmeny
    – minimálna prax na obdobnej pozícií 3 roky

    – práca v dynamicky sa rozvíjajúcej nadnárodnej spoločnosti
    – práca v mladom tíme
    – možnosť neustáleho vzdelávania sa a profesijného rastu

    Uchádzači , ktorí budú spĺňať naše požiadavky len tí budú prizvaní
    k osobnému pohovoru. Termín ukončenia výberového konania bude 31.3.2015
    Všetkým ostatným uchádzačov, ktorí sa nezúčastnia osobného pohovoru t.j. nebudeme ich ďalej kontaktovať sa vopred ospravedlňujeme,
    a ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

    Saint-Gobain Construction Products s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Saint-Gobain, zahŕňa divízie ISOVER, PAM, Rigips, Weber-Terranova a Glassolutions Nitrasklo. Zabezpečuje výrobu a distribúciu tepelno-izolačných materiálov, stavebných materiálov na báze sadry a polystyrénu, priemyselnú výrobu fasádnych materiálov, povrchovú úpravu vonkajších a vnútorných interiérov, tvárnej liatiny potrubných a kanalizačných systémov na slovenskom trhu, výrobu a predaj izolačných skiel, návrhom výrobou a inštaláciou presklených stien, zábradlí, pochôdných skiel schodíšť.

    Možný dátum nástupu

    dohodou resp.ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

    350

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – expert
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý