Sekretárka/recepčná

    0 252

    1559488

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-10-10 14:18:35

    • Asistent
    • Recepčná
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Popis práce

    Činnosť spojená s pozíciou sekretárky.
    – Komplexná asistencia manažmentu a určeným nadriadeným pracovníkom.
    – Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
    – Organizovanie obchodných a osobných stretnutí nadriadeného.
    – Oslovovanie prichádzajúcich klientov a vstupný kontakt so zákazníkom – príprava kávy klientom
    – Zabezpečovanie poriadku v showroome po odchode návštev.
    – Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest.
    – Spracovanie pošty a administratívnych materiálov
    – Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
    – Aktualizácia katalógov, cenníkov a vzorkovníkov
    – Spracovávanie podkladov a vytváranie prezentácií
    – Udržiavanie poriadku v kuchynke, čistenie kávovaru
    – Objednávanie dopravy
    – Sledovanie a aktualizácia webovej stránky a Facebooku

    – znalosť anglického jazyka

    Požiadavky na uchádzača

    – dobré organizačné schopnosti
    – komunikatívnosť
    – záujem o získanie nových vedomostí
    – schopnosť pracovať a riešiť problémy samostatne
    – lojalita, flexibilita, spoľahlivosť
    – profesionálne a príjemné vystupovanie
    – bezúhonnosť

    – ponúkame stabilné miesto
    – možnosti vzdelávania
    – zamestnanecké benefity (stravné lístky, kurzy anglického jazyka,..)
    – služobné auto k dispozícii

    Uchádzači môžu zasielať svoje životopisy email-om na adresu: recepcia@ekoma.sk

    Spoločnosť EKOMA design, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu s nábytkom viac ako 20 rokov. Počas tohto obdobia sa z nej stala firma zameraná na komplexné riešenie interiéru v rôznych trhových segmentoch počnúc od kancelárskych priestorov cez hotely a kongresové vybavenie až po realizáciu bytových interiérov.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    EKOMA design, spol. s r.o.

    10

    Maloobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý