Sanitárna pracovníčka – upratovačka (Ref. č.: 156)

    0 170

    1252078

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-07 13:52:10

    • Chyžná
    • Upratovačka

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
    • Pomocné práce

    Zodpovedá za poriadok, hygienu a čistotu v areáli Aquaparku a za upratanie všetkých pridelených priestorov podľa najvyšších štandardov čistoty a hygieny.

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme : profesionálny a zodpovedný prístup k práci, flexibilitu,precíznosť, dôslednosť a chuť pracovať.Výhodou trvalý pobyt : Liptovský Mikuláš a blízke okolie.
    Neposkytujeme ubytovanie.

    Práca vo flexibilnom a dynamickom kolektíve v najväčšom celoročnom Aquaparku vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku.

    V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše štruktúrované životopisy spolu so žiadosťou na e-mailovú adresu: mitasova@tmr.sk V predmete uveďte : sanitárna pracovníčka – upratovačka. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
    V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
    Osobné pohovory prebehnú v priebehu mesiaca máj.
    Za pochopenie ďakujeme.

    Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
    V roku 2011 TMR začlenilo do svojho portfólia Aquapark Tatralandia. Získanie Tatralandie je pre TMR významným krokom pri napĺňaní stratégie budovania celoročnej turistickej destinácie.
    Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

    Možný dátum nástupu

    15.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent strednej školy
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Tatry mountain resorts, a.s.

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.