Samostatný účtovník (Ref. č.: SU/2015/2)

    0 128

    2032105

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-02 19:45:26

    • Asistent audítora
    • Asistent daňového poradcu
    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    – komplexné a samostatné vedenie účtovníctva pre klientov spoločnosti;
    – zostavovanie daňových priznaní (DPH, DzP), zostavovanie a príprava účtovných závierok;
    – poskytovanie doplňujúcich konzultácii a usmernení klientom, reporting;
    – komunikácia s klientami a úradmi štátnej správy;

    Požiadavky na uchádzača

    – aktívna znalosť daňových zákonov (zákon o DPH, o dani z príjmov);
    – skúsenosti so samostatným vedením účtovníctva;
    – flexibilita, komunikatívnosť, zodpovedný prístup, samostanosť;
    – aktívna znalosť programu OMEGA;
    – ochota neustáleho vzdelávania;

    – odborná a samostatná práca v mladom kolektíve;
    – možnosť odborného a kariérneho rastu:
    – možnosť absolvovania praxe asistenta daňového poradcu;
    – možnosť absolvovania praxe asistenta audítora;

    Žiadame o zaslanie profesijného životopisu doplneného fotografiou a motivačného listu e-mailom. Vybraných uchádzačov spĺňajúcich nami uvedené požiadavky budeme kontaktovať.
    Životopisy zasielajte výhradne na uvedenú e-mailovú adresu.

    K životopisu žiadame zaslať nasledovný súhlas:

    Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Dravecký & Partner Tax, k.s..
    Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 6 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

    Spoločnosť s 15 ročnou tradíciou poskytovania komplexných poradenských služieb v oblasti auditu, daňového poradenstva, vedenia účtovníctva a mzdovej agendy pre tuzemských a zahraničných klientov.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Dravecký & Partner Tax, k.s.

    7

    Účtovníctvo a audítorstvo

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Podvojné účtovníctvo – expert
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý