Samostatný technický pracovník

    0 64

    3168721

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-08-23 15:53:17

    • Elektrotechnik
    • Technik

    • Elektrotechnika a energetika

    – Návrhy technických riešení a spracovanie koncepcií rozvoja nových území v oblasti budovania miestnych a lokálnych distribučných sietí
    – Návrhy technických riešení pri realizácii investičných akcií, kontrola dodávok v súlade s projektovou dokumentáciou a dodržiavania postupu prác a termínov realizovaných
    dodávateľmi
    – Evidenciu a kontrolu odstraňovania chýb a nedorobkov zistených pri prebierkach zariadení a prác
    – Kontrolu stavebných denníkov
    – Účasť na kolaudáciách a preberaní prác
    – Realizáciu meraní statických kondenzátorov u odberateľov el. energie a zákazníkov v zmysle podmienok schválených prevádzkových predpisov prevádzkovateľov nadradených distribučných sústav (ZSE, SSE, VSE)
    – Systémové vedenie, riadenie a koordináciu prác na zariadeniach určených lokálnych distribučných sietí v zmysle platnej licencie
    – Návrhy optimalizácie nákladov pri realizácii prevádzkovania určených lokálnych distribučných sietí
    – Zavedenie systému a kontrolu riadenej dokumentácie strediska v písomnej a elektronickej forme týkajúcej sa určených prevádzkovaných lokálnych distribučných sietí
    – Kontrolu kvality poskytovaných služieb pri prevádzkovaní určených lokálnych distribučných sietí ( servisných činností, činností údržby a spracovávania a archivovania predpísaných dokumentov, koordinácia prác a subdodávateľov)
    – Kontrolu dodržiavania ustanovení technických noriem a vyhlášok
    – Tvorbu technických podkladov pre ponuky
    – Organizovanie, plánovanie odborných prehliadok elektrických zariadení
    – Rozbory spotreby elektrickej energie na odber elektrickej energie
    – Vypracovanie návrhov odberových diagramov elektrickej energie
    – Nastavenie a servis ochrán a istiacich prvkov
    – Nastavenie a servis záskokových systémov (TALUS a iné)
    – Nastavenie a servis elektromerov a PTN a PTP
    – Mesačné kontroly EPS typu ESSER na spracovaných zariadenia EPS

    Požiadavky na uchádzača

    Osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. § 23 bez obmedzenia napätia.
    Dôslednosť, Precíznosť, Samostatnosť, Dobrá organizácia práce

    Možnosť osobného a profesného rastu v oblasti údržby, práca v stabilnej spoločnosti, vlastný sociálny program holdingu PPA Controll a.s.

    Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.
    Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.

    www.ppapower.sk

    Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

    Možný dátum nástupu

    ihneď resp. dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    PPA CONTROLL, a.s.

    25-49 zamestnancov

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • AutoCAD – pokročilý