Samostatný referent pre oblasť životného prostredia

    0 51

    2030348

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-27 17:15:33

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    – vypracovávanie reportov a pravidelných správ podľa pokynov nadriadeného
    – kompletizácia podkladov a príprava hlásení
    – práca s MS Excel (štatistiky a vyhodnocovanie procesov)
    – komunikácia so štátnou správou a dodávateľmi
    – riešenie úloh vyplývajúcich zo zákona o životnom prostredí
    – práca v súlade so smernicami a postupmi v oblasti životného prostredia

    Požiadavky na uchádzača

    Dôslednosť a zodpovednosť, samostatnosť, záujem o prácu v oblasti dopravy a životného prostredia výhodou.
    Výhodou je orientácia v zákone o životnom prostredí.

    – sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
    – motivujúce finančné ohodnotenie
    – práca v príjemnom kolektíve s modernou technikou
    – ďalšie odborné vzdelávanie

    Životopisy prosíme zasielať prostredníctvom odkazu nižšie alebo poštou na dole uvedené kontakty.

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.
    Ďakujeme za pochopenie.

    Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

    NAY a.s.

    – je pod značkou NAY Elektrodom najznámejším a najväčším predajcom spotrebnej elektroniky na Slovensku, s najširším portfóliom produktov čiernej, bielej a počítačovej techniky od najrenomovanejších svetových značiek na svete spolu s rozsiahlou ponukou moderných a funkčných služieb.

    – na trh sme vstúpili v roku 1992. Od roku sme začali budovať sieť moderných veľkoformátových predajní pod značkou Nay Elektrodom s priemernou plochou 1700 m2.

    – v súčasnosti máme 32 predajní v 25 mestách po celom Slovensku, pričom každý rok pribúdajú ďalšie. Naviac prevádzkuje Nay Internetdom, čo je internetová predajňa siete.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    NAY a.s.

    Charakteristika spoločnosti

    NAY a.s.

    1042

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Hospodárska korešpondencia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý