Samostatný projektant

    0 32

    1674485

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-17 10:03:06

    • Elektrotechnický inžinier
    • Elektrotechnik
    • Projektant

    • Elektrotechnika a energetika

    Popis práce

    – zabezpečuje vypracovanie projektovej dokumentácie
    – spracováva dodavateľskú a výrobnú dokumentáciu
    – vykonáva dielčie projektové práce
    – spracováva dokumentáciu skutočného vyhotovenia
    – zabezpečuje vypracovanie štúdií a projektových úloh samostatne alebo formou technickej pomoci pre investora

    Požiadavky na uchádzača

    – prehľad v legislatíve v energetike
    – komunikatívnosť, zodpovednosť, pracovitosť
    – flexibilita, schopnosť práce pod tlakom
    – schopnosť samostatného rozhodovania
    – platné oprávnenie podľa vyhlášky č.508/2009 Z.z. § 21 – 23

    – práca v príjemnom pracovnom prostredí
    – mladý dynamický kolektív
    – možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
    – pravidelný stabilný príjem

    Naša spoločnosť bola založená v decembri 2001 ako nástupca v oblasti projekčných činností firmy Montáže Čakovice, Bratislava s.r.o.
    Projekčná činnosť je zameraná:
    1. rozvodné zariadenia v energetike, R 22 kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV
    2. riadiace a informačné systémy rozvodní, elektrární a teplární
    3. ochranné terminály
    4. zariadenia NN – vlastná spotreba

    Možný dátum nástupu

    01.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    M.Č.B. – Projekty, s.r.o.

    6

    Výroba, prenos a rozvod elektriny

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • AutoCAD – pokročilý