Samostatný odborný referent/zastupovanie počas rodičovskej dovolenky

    0 44

    3238967

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-10 13:36:44

    • Samostatný referent

    • Štátna správa, samospráva

    zabezpečuje odbornú správu registratúry v súlade so zákonom NR SR č. 395/2002 Z. z. o archívoch a registratúrach a o doplnení niektorých zákonov,
    – metodicky usmerňuje odbornú správu registratúry na Správe rezerv, v prípade zmeny legislatívy a organizačnej štruktúry ústredia zmeny a dodatky interných noriem,
    – zabezpečuje vedenie úplnej a presnej evidencie všetkých registratúrnych záznamov pochádzajúcich zo Správy rezerv alebo Správe rezerv doručených,

    Požiadavky na uchádzača

    Samostatnosť v rozhodovaní, časový manažment, cieľavedomosť a tvorivosť, flexibilita, spoľahlivosť, asertívne vystupovanie, komunikačné a organizačné schopnosti, emocionálna stabilita, schopnosť poskytovať konštruktívnu spätnú väzbu, odolnosť voči záťaži, rýchlosť a správnosť výkonu, schopnosť tímovej práce.

    Zoznam požadovaných dokladov
    1. motivačný list
    2. profesijný životopis,
    3. písomný súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov
    Požadované doklady posielajte elektronicky na nižšie uvedenú adresu.
    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

    Ústredný orgán štátnej správy pre oblasť hospodárenia so štátnymi hmotnými rezervami

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky

    100-149 zamestnancov

    Štátna správa, verejná správa a samospráva

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý