Samostatný kreatívny grafik

    0 177

    2069486

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-02 12:53:27

    • Copywriter
    • Fotograf
    • Grafický dizajnér
    • Marketingový pracovník
    • Web dizajnér

    • Informačné technológie
    • Marketing, reklama, PR
    • Umenie a kultúra

    Hľadáme do nášho tímu samostatného grafika pre web, emailing, banery, letáky a tvorbu katalógov.
    Podmienkou sú skúsenosti s tvorbou grafických podkladov.

    Požiadavky na uchádzača

    Si kreatívny? Si doma na webe? Kámoš s Facebookom? Máš veľa nápadov a poznáš trendy a technológie v grafickom dizajne? Hľadáme práve teba!
    Ak máš naviac prax vo fotografovaní, tvorbe obsahu webu, písaní PR článkov, blogov a podobne, už teraz si skoro uspel.

    Ponúkame zaujímavú prácu, výborný kolektív a flexibilný pracovný čas v našom office v centre Trenčína.

    Pre zaradenie do výberového konania nám okrem motivačného listu a CV určite pošli portfólio svojich prác.

    Cestovná kancelária, ktorá ponúka služby pre deti. Školy v prírode, letné detské tábory, lyžiarske výcviky.
    Najväčšia cestovná kanclária špecializujúca sa na pobyty detí.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    CK Slniečko, spol. s r. o.

    Cestovné kancelárie, agentúry a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Adobe Illustrator – základy