Samostatný administratívny pracovník/čka

    0 114

    2046439

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-12 17:25:25

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Manažér logistiky
    • Nákupca

    • Administratíva
    • Manažment
    • Obchod

    komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi v zahraničí, spracovanie a riešenie došlých objednávok zo zahraničia, príprava podkladov pre účtovníctvo, zahraničné cestovné príkazy, nákup materiálu pre výrobu, skladové hospodárstvo, organizovanie logistiky pri exporte a importe tovarov, príprava podkladov pre colné konanie, administratívna práca v kancelárii

    Požiadavky na uchádzača

    samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, kreatívnosť, komunikatívnosť,

    práca v rozvíjajúcej sa firme, mladý pracovný kolektív, atraktívne platové podmienky, možnosť individuálnych bonusov alebo výhod

    Profesný životopis a motivačný list zasielajte na email job@crazyflykites.com
    Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

    Crazy Fly s.r.o. je spoločnosť so špecifickým predmetom podnikania, preto je nevyhnutné niekoľko mesačné školenie nového zamestnanca, za ktoré spoločnosť Crazy Fly s.r.o. vyžaduje minimálne 3-5 ročné pôsobenie nového zamestnanca vo firme za vopred dohodnutých podmienok

    výroba, distribúcia a predaj kiteboardovej výbavy pre vodné športy

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Crazy Fly, s.r.o.

    20

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý