Samostatný administratívny pracovník/čka

    0 176

    2050628

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 14:23:57

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Popis práce

    komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi v zahraničí
    spracovanie a riešenie došlých objednávok zo zahraničia
    príprava podkladov pre účtovníctvo
    nákup materiálu pre výrobu
    skladové hospodárstvo
    organizovanie logistiky pri exporte a importe tovarov
    príprava podkladov pre colné konanie
    administratívna práca v kancelárii

    Požiadavky na uchádzača

    samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť

    práca v rozvíjajúcej sa firme, atraktívne platové podmienky, možnosť individuálnych bonusov alebo výhod

    Miesto výkonu práce:
    Charvat Tech
    Areál ZTS Hala DC14
    018 41 Dubnica nad Váhom

    obchodná a výrobná spoločnosť, ktorá je zameraná predovšetkým na strojársku výrobu a mechanické opracovanie výrobkov

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Charvat Tech s.r.o.

    Výroba kovov alebo kovových výrobkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý