Sales manager

    0 3

    3540982

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-11-16 23:43:13

    • Obchodný manažér

    • Manažment

    Popis práce

    Čo bude náplňou tvojej práce:
    – vyhľadávať nové obchodné príležitosti
    – práca s internou databázou a udržiavanie vzťahov s existujúcimi obchodnými partnermi
    – telefonické a emailové oslovovanie potencionálnych obchodných partnerov
    – vyjednávanie obchodných podmienok, uzatváranie zmlúv
    – komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi
    – starať sa o zverených zákazníkov
    – prezentovať platobné riešenia
    – vedenie databáz a evidencií
    – reporting a prezentácie
    – riešenie reklamácií a sťažností
    – vzdelávanie

    Požiadavky na uchádzača

    – príjemné vystupovanie
    – orientácia na výsledky a silná vnútorná motivácia
    – schopnosť pohotovo reagovať a zaujať klienta
    – veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
    – schopnosť aktívne počúvať a prijímať spätnú väzbu
    – flexibilita, kreativita a samostatnosť
    – schopnosť prijať odmietnutie

    – uvoľnené, neformálne pracovné prostredie
    – možnosť neustále sa vzdelávať
    – školenia obchodných zručností a soft skills
    – vlastný time management
    – home office
    – pravidelné firemné teambuildingy
    – mobil a notebook
    – auto (po zaškolení a skúšobnej dobe)

    Sme medzinárodná obchodná organizácia , ktorá sa primárne orientuje na centrálny európsky región. Spoločnosť TapeOn je certifikovaný ISO partner spoločnosti Visa a Mastercard a oprávnený poskytovať sprostredkovanie predaja platobných služieb a riešení v rámci EU. Spolupracujeme s najväčšími zahraničnými spoločnosťami na trhu a pomáhame im rásť spolu s nami.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Tapeon s.r.o.

    Bankovníctvo, peňažníctvo