Sales Department Assistant – Part time

    0 132

    2060924

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-25 09:56:14

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Popis práce

    – Administratívna podpora medzinárodného obchodného teamu
    – Práca s CRM systémom, generovanie reportov, kontrola úhrad faktúr od zákazníkov
    – Príprava podkladov pre ponuky, reporty a prezentácie, vyhľadávanie informácií na internete
    – Asistencia pri organizovaní návštev a stretnutí
    – Správa a evidencia dokumentov spoločnosti
    – Vybavovanie pošty, zásielok a potvrdení (napr. apostily)
    – Administratívna podpora ostatných tímov firmy podľa potreby

    Požiadavky na uchádzača

    – anglický jazyk na veľmi dobrej písomnej komunikatívnej úrovni
    – dobrý všeobecný a geografický prehľad, záujem o technológie a IT je výhodou
    – veľmi dobré znalosti práce s MS Office – predovšetkým s Excelom
    – príjemné vystupovanie, orientácia na zákazníka, dobré komunikačné a organizačné schopnosti, osobné nasadenie, flexibilita, samostatnosť a dôslednosť

    – práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
    – zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a webových aplikácií
    – možnosť kontaktu s rôznymi kultúrami
    – flexibilná pracovná doba
    – účasť na teambuildingových akciách (1x za kvartál)
    – osobnostný a profesionálny rast

    – Rozsah práce: 4 hod denne
    – Práca je možná aj popri štúdiu na VŠ, podmienkou je byť k dispozícii najmenej 3x do týždna (ideálne každý deň)

    Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a jeho integráciou do biometrických aplikácií.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Innovatrics, s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý