Sales Assistant

    0 120

    2067812

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-31 15:27:55

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Popis práce

    administratívna podpora vedenia spoločnosti
    správa objednávok
    príprava objednávok pre kontraktorov
    príprava podkladov pre fakturáciu
    preklad a korektúra z jazykov AJ, CJ, SJ
    príprava TT a kontrola objednávok
    CRM update reálnej fakturácie

    Podpora HR agendy:
    vyhľadávanie kandidátov, komunikácia s kandidátmi a ich následné oslovenie za účelom dohodnutia pohovoru

    Požiadavky na uchádzača

    skúsenosť na pozícií asistent
    znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
    zodpovednosť a samostatnosť
    lojalita
    dobré komunikačné schopnosti a reprezentatívne vystupovanie

    – zázemie v stabilnej IT firme podporujúcej odborný rozvoj svojich zamestnancov
    – príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív

    CLEVERLANCE s.r.o. sa behom niekoľkých rokov po svojom založení stala jedným z najväčších dodávateľov viacvrstvových, otvorených riešení na tuzemskom trhu a predným hráčom v stredoeurópskom merítku, poskytujúcou komplexné služby pre implementáciu, vývoj a údržbu finančných, telekomunikačných a eGovernment systémov.

    Team Cleverlance tvorí vyše 440 špecialistov, ktorí sú pripravení splniť požiadavky z oblasti analýz, návrhu, vývoja a implementácie aplikácií vrátane projektového riadenia, podpory či úplného outsourcingu. Technologické zázemie pre vývoj zahrňuje rozsiahlu znalosť platforiem J2EE a MS.NET, najrozšírenejších databázových servrov a sieťových technologií.

    Podľa rebríčku „Technology Fast 50“ zostavovanom spoločnosťou Deloitte v roku 2006 sa Cleverlance stala už po druhýkrát najúspešnejším českým poskytovateľom SW v regióne Strednej Európy.

    Viac informácií o spoločnosti nájdete na adrese www.cleverlance.cz

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    CLEVERLANCE Slovakia s.r.o.

    500

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý