Rušňovodič – historická železnica

    0 171

    2036203

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-04 11:13:54

    • Rušňovodič
    • Sprievodca v cestovnom ruchu
    • Údržbár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
    • Doprava, špedícia, logistika
    • Služby

    Vedenie dráhových vozidiel na špeciálnej dráhe – muzeálnej Oravskej lesnej železnici. Údržba vozidiel, predaj cestovných dokladov, suvenírov, lektorské slovo.

    Požiadavky na uchádzača

    kultivovaný slovný prejav
    príjemné vystupovanie
    rozhodovanie
    samostatnosť pri riešení úloh
    technická gramotnosť
    manuálna zručnosť

    Uchádzačov prosíme, aby poslali svoj životopis so žiadosťou, prípadne motivačným listom na mailovú alebo poštovú adresu. Vybraných uchádzačov kontaktujeme a budú pozvaní na pohovor.

    Oravské múzeum má vo svojej správe 7 národných kultúrnych pamiatok. Expozície Oravského múzea sa nachádzajú v troch okresoch regiónu Orava a návštevníci majú možnosť nahliadnúť a prezrieť si históriu jednotlivých expozicíí medzi ktoré patria: Oravský hrad, Oravská lesná železnica, Literárna expozícia P.O.Hviezdoslava, Čaplovičova knižnica, Dom Martina Kukučína, Florinov dom, Milo Urban a Hviezdoslavova hájovňa. Základným poslaním múzea je ochraňovať, zhromažďovať, zhodnocovať a spracovávať hmotné dokumenty so zameraním na múzejnú dokumentáciu vývoja prírody a spoločnosti, vedy a techniky,kultúry a umenia s osobitným zreteľom na územie regiónu Orava.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Oravské múzeum P.O Hviezdoslava

    52

    Kultúra, šport, wellness

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – základy