Ruby on Rails developer v e-commerce agentuře

    0 186

    ID ponuky v systéme profesia.sk

    2461119

    Kód jazyka, v ktorom je písana ponuka

    cz

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-03-03 11:00:12

    Pozícia zo zoznamu preddefinovaných pozícií

    • Programátor
    • Softvérový inžinier

    Región, v ktorom je pracovná ponuka platná

    Kategória, v ktorej je pracovná ponuka zaradená

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Nový kolega bude mít na starosti vývoj našeho SaaS Bon.fire, což je platforma pro středně velké e-shopy se start-upovou trakcí a potenciálem. Platforma ve finále nebude sloužit jen pro námi vyvíjené e-shopy, ale díky API budou platformu využívat ostatní agentury a interní vývojářské týmy.

    A ty při tom budeš:
    – vývíjet v Ruby on Rails škálovatelný SaaS produkt
    – nasazovat jednotlivé klientské implementace
    – používat AWS, GoodData, Apiary a velké množství dalších nástrojů
    – potřebovat znát SQL i NoSQL databáze (primárně PostgreSQL a MySQL)
    – psát testy

    Požiadavky na uchádzača

    Chceme taky, ať máš velký zájem se zlepšovat. Ve vývoji nezáleží na tom, jestli sedíš v Košicích nebo San Franciscu – produkt pro celý svět můžeš dělat odkudkoli. Co však vyžadujeme je neustálá chuť se zlepšovat a zlepšovat produkt, na kterém denně pracuješ.

    Iné výhody ponúkané zamestnancom

    Jsme mladá společnost se start-upovým duchem, a proto nabízíme:
    – remote work (pracuj odkud chceš)
    – na narozky dostaneš překvápko
    – jednou měsíčně se můžeš přidat na firemní teambuilding
    – tví kolegové jsou hvězdy a práce s nimi stojí za to!
    – chceš vyjet na konferenci? Napiš nám to!

    Krátka charakteristika klienta spoločnosti

    Jsme malý tým talentových lidí. Seznamte se s námi.

    Zamilovali jsme se do e-shopů a internetového marketingu. V roce 2013 jsme proto založili agenturu FIREMEDIA. Díky ní teď děláme to, co nás baví a umíme nejlépe.

    Začneme u klienta a jeho zákazníků. Zjistíme, co jej trápí, najdeme řešení a pustíme se do práce. Výsledkem pak může být nově naprogramovaný web, nastavení výkonnostní kampaně nebo jen jednorázová konzultace.

    Pozícia vhodná pre absolventa

    Áno

    Možný dátum nástupu

    01.04.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úvazek
    • zkrácený úvazek
    • na dohodu
    • živnost
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základní vzdělání
    • středoškolské bez maturity
    • středoškolské s maturitou
    • nástavbové/vyšší odborné vzdělání
    • vysokoškolské II. stupně
    • student střední školy
    • student vysoké školy
    • vysokoškolské I. stupně
    • postgraduální

    Názov spoločnosti

    FireMedia digital s.r.o.

    Charakteristika spoločnosti

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Informační technologie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktivní
    • Počítačové znalosti – programátor
    • JavaScript – pokročilý
    Poslať spoločnosti životopis

    Zdroj: www.profesia.sk