Rozvozca – distribučný (redakcia Levicko)

    0 11

    3063691

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-16 15:08:43

    • Vodič

    • Doprava, špedícia, logistika

    Práca rozvozcu – distribučného spočíva v doručení (rozvezení) tlačovín kolportérom každý piatok – sobotu na určené miesto v okrese Levice, práca s kolportérmi, kontrola roznosu novín. Práca na cca 10 hod/týždenne.

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť prirodzene komunikovať
    – dobré orientačne schopnosti
    – skúsený vodič

    – pevné zázemie v prosperujúcej firme
    – práce v teréne
    – telefón

    V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis na adresu: snoha@regionpress.sk alebo osobne v redakcii LEVICKO.
    Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.
    Za pochopenie ďakujeme.

    Spoločnosť regionPRESS je najväčšie vydavateľstvo regionálnej tlače na Slovensku. Hlavnými činnosťami ktorými sa divízie spoločnosti zaoberajú sú vydavateľská činnosť, tlačiarenské služby, web a online marketingové služby, reklamné služby a distribučné služby. Je vydavateľom 39 regionálnych titulov v náklade 1,5 milióna výtlačkov so stabilnou čítanosťou. V súčasnosti sa taktiež firma orientuje na ponuku komplexných služieb v oblasti reklamy, zabezpečuje klientom tlačiarenské služby, tvorbu webstránok, directmailing. Do jej portfólia existujúcich zákazníkov dnes patrí viac ako 30 000 zákazníkov v rámci celej SR. Spoločnosť zamestnáva viac ako 100 zamestnancov. V rámci SR má 36 regionálnych pobočiek

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    regionPRESS, s.r.o.

    150

    Polygrafický, vydavateľský priemysel

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • OpenOffice.org Base – pokročilý